top of page

Bizim Hikayemiz

İlkokul sıralarında tanışıp hayat boyu sürmesini istediğimiz bir yolculuğa çıktık biz. Bu büyük yolculuğun içindeki tatillerimizde yeni yerler keşfetmenin tadına birlikte varıp, biri biterken yenisinin hayalini kurarken bulduk kendimizi. Gezginliğin, bir tutkuya dönüştüğü noktada gezenleaskolsun dedik ve başladık paylaşmaya.  

İkimiz de İstanbul'da beyaz yaka çalışan olarak tatil kelimesinin kıymetini çok iyi bilip her tatili maksimum verimde geçirmek istiyoruz. Uzun ya da kısa mesafe mevcut şartlarımızda tüm alternatifleri değerlendirip bir rota belirliyoruz. Daha sonra aramızdaki iş bölümü ile araştırmalarımızı yapıyoruz. Sonra bunları birbirimizle paylaşıp programı oluşturuyoruz. 

gezenleaskolsun ile her fırsatta doğaya koşuşumuzu, hafta sonu kaçış noktalarını, yurt içi ve yurt dışı seyahatlerimizi ve kamp deneyimlerimizi paylaşmaya karar verdik. Gezilerimiz öncesi planlamalarımızı, geziler esnasında yaşadıklarımızı ve sonrasında deneyimlerimizi tüm gezgin ruhlarla paylaşmak bundan sonra tüm gezilerimizi daha anlamlı kılacak. Bizim hikayemize eşlik etmek isterseniz tek limit hayal gücü; aşk hep gezenle olsun!

  • Instagram Vintage Stamp
  • Facebook Vintage Stamp
bottom of page