I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

January 22, 2018

Erciyes'e ilk kez geçen sene yine bir hafta sonu gittiğimizde hava karlı ve sisliydi. Dağları ve çevreyi pek seçemememize ve tüm pistlerin açık olmamasına rağmen tesise ve açık olan pistlere hayran kalmıştık. Seneye tekrar gidelim dedik ve bekledik. Erciyes beklediğimize kesinlikle değdi ve güneşli bir Cumartesi gününde dağlarını ve neredeyse tüm pistlerini bize gösterdi! 

Bu sezon sabırsızlıkla beklediğimiz ve biletlerini bir...

December 28, 2017

Yazdan kışa geçiş sürecinde bizi mutlu eden yegane şey snowboard sevdası diyebiliriz. Çift olarak yaptığımız bir spor olması ayrı kıymetli! Uzun bekleyişler sonrası 3. sezonumuzun açılışını günübirlik tur ile Kartalkaya - Dorukkaya'da yaptık. Sıcak bir yerlerde sıcak bir şeyler içerken bunları okuyarak sizi soğuğa, enerjiye ve adrenaline çağırıyoruz!

Ulaşım

Her ne kadar board sezonu Aralık-Mart arası değişkenlik gösteren süreyle...

December 12, 2017

Klasik bir Saraybosna turuna biraz kar ve heyecan katıp, kış sporlarına göz kırpabileceğiniz çok yakın bir adres olduğunu biliyor muydunuz? Adresi veriyoruz: Jahorina!

Ulaşım

Jahorina, Saraybosna ve Mostar gezimizin son durağını oluşturuyordu. Sraybosna&Mostar yazısı için buraya tıklayın sizi götürelim.

Biz, Saraybosna'da Renault Clio beklerken Ford Fusion'a talim ederek kiraladığımız araçla yola çıktık.  Saraybosna - Jahorina ar...

Please reload

  • Instagram Vintage Stamp
  • Facebook Vintage Stamp